Duben 2014

What I want

26. dubna 2014 v 22:17
Něco jsme vyzkoušela :) . Tohle jsou mé první gify, docela se mi to líbí akorát u pár animací jsem to blbě ukončila a u toho druhýho se mi melou i písmenka. No, příště to snad bude lepší :)
Inspirováno tímto

CarolineXElena?

25. dubna 2014 v 21:15
Inspirovalo mě něco podobného, co teď běží po tumblru. Vždy blogerku někdo nechá volit mezi dvěma lidmi/věcmi/seriály/páry/atd. Zaujala mě to, tak jsem se rozhodla, že něco takového zavedu i tady :) . Zezačátku jsem si vybrala sama ale můžete mi dvojici pro příště vybrat i vy :) . Můžete mě nechat rozhodnout mezi čímkoli :) . Pište do komentů:)
Ze začátku šlo čistě jen o Elenu, o její vztahy a ona tam hrála tu hlavní dívčí roli. Caroline v prvním díle a vlastně v celé první sérii na mě působila velmi naivním dojmem, trochu mi tam vadila, myslela jsem, že z ní nakonec bude negativní postava. Ještě na začátku 2 série bych si bez váhání zvolila Elenu. Jenže pak se něco zvrtlo a ty dvě se u mě dostali na stejnou úroveň. Jenže ve třetí sérii u mě Elena zratila respekt, když si zahrávala s citami obou bratrů. A Caroline byla stále ten hodný upír, po boku hybrida a přesto nebyla perfetkní, díky čemu jsem si jí hodně oblíbila. Navíc se mi líbily její scény s Klausem. Myslím si, že tam to nebylo zahrávaní s city, ona nemohla za to, že se do ní Klaus zamiloval a jeho city mu nijak zjevně neoplácela.
No a pak to šlo šupem. Z Eleny byl upír Caroline se jí sanžila pomoc, hned nato i Stefanovi, zatímco Elena se ZASE nevyznala v citech. Neberte to tak, že bych jí neměla ráda, jen mi vadilo, jak si v ničem nebyla jistá, navíc skoro pořád brečela (no, někdy na to měla i právo) . Ale ani Car není perfektní, strašně mě na ní štvalo, jak byla zásadně proti Damonovi, jo, na to měla tyk tak trochu právo ale to nikdy neslyšela o druhých šancích?!
Elena se mi vůbec nelíbila, když ztratila lidskost. Katherine je jen jedna, nepotřebuje ubohou náhradu (ne, žeby Elena byla ubohá ale snaha placky o BAD VAMPIRE ELENA jo) . Car zase byla v této sérii nejvíce zasedlá na Delenu takže jsou zase na nule.
V této sérii se mi líbíly obě. Snažily se začít žít nový život, prožívaly obyčejné problémy (do 5x4) a přesto byly alespoň trochu šťastné. Potěšilo mně, že si obě konečně přiznaly své city - Elena k Damonovi a Car ke Klausovi - a rozhodly se za ně bojovat, stát si za nimi a nevynit se z činů, které na základě toho prováděly.
Ale upřednosňuji Caroline. Jo částečně za to může ta scéna s Klausem a rozchod s Tyem. Ale taky její obličeje, nějaké její názory, její osobnost, věta "O my god! ", Klaroline, Steroline a její vztah s kamarády a s matkou :) . Taky se mi moc líbila scéna, kde se snažila zachránit Stefanova dvojníka a její scény s Enzem mě baví :D
A jaký je váš názor? Elena nebo Caroline? Chtěla bych znát vaše názory :)

Photo of the month/hlasování: Květen

24. dubna 2014 v 10:23 Photo of the day/ month
Fotku měsíce vybíráte z fotek dne a ta fotka potom bude v menu : ) . Hlasovat můžete do 1.5.2014 :) . Máte na to 7 dní

1.
Scallison - Teen Wolf

2.
Jenifer Lawrence

3.
Troian Bellisario


4.
Daniel Sharman, Dylan O´Brian, Tyler Posey a Tyler Heochlin


5.
Colton Haynes


6.
Sophie Turner

Stiles Stilinski - Timber

18. dubna 2014 v 20:16 Videos TW
"YOU ARE NOT GAY!"
"I COULD BE"


Photo of the day: 18.4.2014

18. dubna 2014 v 20:01 Photo of the day/ month
Sophie Turner - hraje v Game of thrones

107-108 písnička

18. dubna 2014 v 19:58

s09e18

18. dubna 2014 v 18:24 My reactions/spoilers/info SPN
Možná obsahuje spoilery :D

End or Continued ?

18. dubna 2014 v 17:00
Rozhodla jsem se sepsat, jak to dopadne se seriály, které sleduji.
  • The Vampire Diaries
Nevím jestli mám být ráda, nebo ne. Oficiálně je schválena 6 série a já se tak trochu bojím, co si zase vymyslí.
  • The Originals
Spolu s TVD je odsouhlasena i 2. série TO. To se mi líbí, sice jsem si v tom teď dala pauzu ale ten seriál se mi moc líbí a pokráčování bude určitě zajímavé.
  • Supernatural
Jupí jupí jéj :D ! Je odsouhlasena 10 série! Strašně se těším, někomu by se mohlo zdát deset sérií moc ale mě to naprosto vyhovuje. Navíc narozdíl od TVD tento seriál hýří novými DOBRÝMI nápady a každý díl je něčím neotřelý .
A jeden díl v této sérii si zarežíruje Jensen Ackles ( Dean) :3
  • Teen Wolf
Oficiálně je známa jen 4 série, která se touhle dobou už natáčí, těšit se na ní můžeme už/až v červnu :)
  • The Carrie Diaries
Už jsem to napsala do menu ale tak pro pořádek, tento seriál skončil, stanice neplánuje další sérii. Myslím, že je to dobře. Měla jsem ten seriál ráda ale dvě série bohatě stačily. Navíc to celkem pěkně skončilo :)
  • Reign
Tento seriál sleduji teprve krátce, navíc jsem si teď od něho dala pauzu, takže o něm tady zatím nebyla moc velká zmíňka. Ale je to celkem dobrý seriál, který mám v plánu dokoukat, proto jsem celkem potěšena, že je schválena 2. série :) .
  • Game of thrones
Tento seriál mě naprosto dostal, teď jsem si postahovala zbytek dílů a myslím, že se tady tento seriál brzo dočká své vlastní rubriky :D . Kromě právě rozbíhající se 4 série nás čeká i 5 a 6 .

Jeff Davis about Allisons dead

18. dubna 2014 v 15:58 My reactions/spoilers/info TW
Možná jste to už viděli, narazila jsme na to teprve teď na jednom blogu na tumblru . Kdyby někdo potřeboval překlad, napište do komentů :)

Přesně takhle to mělo skončit!