Echo House

26. února 2014 v 18:41 |  My reactions/spoilers/info TW
Jedná se o můj názor k Teen Wolf 3x20, může obsahovat spoilery :)
PS: Je to dlouhé. Čtěte jen na vlastní nebezpečíZačátek mě absolutně dostal. To napětí v autě bylo k nesnesení i přes obrazovku notebooku.
Je mi strašně líto Scotta. Když Stiles vcházel do toho blázince, myslím, že ve Scottovi něco prasklo. Jakoby jsi uvědomil, že ztrácí nejlepšího kamaráda. Ta scéna, kdy ho Stiles vlastně žádal, aby ho zabil, když nebude moct nic udělat, byla strašně krutá. No prostě chudák Scott.
Další člověk, kterého mi je líto, je šerif. Byl z toho strašně roztřesený a smutný. Jeho syn tady byl ten, kdo ho musel utěšovat. Líbila se mi scéna s polštářem.

McCall Pack byla v téhle scéně trochu zastrčená do pozadí. Ne, že bych si stěžovala. Vůbec mi ty scény okolo kradení toho svitku připadaly zbytečné, i když se díky tomu ví, jak zachránit Stilese .
No ale musím uznat, že nějaké momenty byly i vtipné :)
A moc se mi líbil tenhle moment,mám je spolu fakt ráda.
Derek s Argentem ve vězení :D. Nic vtipnější se ve 3B zatím neobjevilo :D. Taková ironie.
Ale vůbec se mi nelíbí, že se bavili o Stilesovi a jeho možném zabití! Je fakt, že po tomto dílu a po promu ke zbytku série, mi je jasné, že mu půjde Argent po krku ( fajn, spíš po Nogitsune ale i tak!) .
A pojala jsme podezření, že ta babka, co se vydávala za Chrisovu právničku, je Gerardova manželka! A to se mi vůbec nelíbí! Ty její narážky na Allison už vůbec ne! Ať si něco zkusí, baba jedna!
Vypadá, že ho to mrzí, ne? :)
Tak a teď k tomu hlavnímu.
Nevydržela bych to v tom blázinci. Zbláznila bych se tam! Chudá Stiles. Nemám ráda toho chlapa, co mu píchnul ty sedativa! Dědek jeden protivnej.
Celý ten díl byl pěkně na psycho ale je fakt, že na začátku nás varovali :D . To mě docela pobavilo :D.
Ta sestra veterináře mi přijde čím dál tím divnější.
Tady ty scény, s Nogitsune zabalenou v obvazech, mě pěkně štvou! Nemůžou na Stilese přece vyvíjet tolik tlaku!
Mám novou oblibenou postavu. Přeměňuje se v kojota, zabila (snědla) svou (nevlastní) rodinu , spala( zřejmě) se Stilesem, teď zřejmě pomůže Scottovi a je to Haleová( a je to vidět) .
Začíná se mi fakt líbit, doufám, že pokud se Stiles uzdraví, bude s ní. Protože Lydii povědomě řadím k Aidenovi.

Nogitsune znovu vyhrála. A tentokrát to Stiles udělal tak trochu dobrovolně. Zajímalo by mě, co bude dál. A ty útržky mi vůbec nepomáhají!
Ze Stilese bude ( pokud přežije) vlkodlak! Jupí, ta předtsva se mi celkem líbí :) .
Tak, tady je Mid-Season Trailer.
Že by nakonec umřel Derek? ( I to mi dost vadí!). A Allison by se měla držet Isaaca a nechat Scotta žít!
A tady promo na 3x21. Vypadá to na flashbackový díl :)
Strašně se omlouvám, že je to tak dlouhé ale potřebovala jsem se vykecat.
Jaké jsou vaše názory? Jak doufáte, že to skončí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čokinka Čokinka | E-mail | Web | 3. března 2014 v 18:12 | Reagovat

Tyto recenze si já ráda počtu :) Je dobře, že sem tam přidáš takový článek, taky mám někdy potřebu se vykecat, když je zajímavý díl nějakého mého oblíbeného seriálu :) Tenhle díl se mi fakt hodně líbil, přišlo mi to, že byl takový jiný, scény z toho blázince byly skvělá změna a užila jsem si ho od začátku až do konce :) I když souhlasím, že scény se svitkem a ostatníma mě vůbec nebaavily :) A trvá mi dýl než se někdo stane mou oblíbenou postavou, takže Malia se mi zamlouvá, ale nejsem z ní bůh ví jak nadšená :) Spíš hlasuju pořád pro STYDII ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama