Naše vnitřní já

15. ledna 2013 v 18:15 |  Poslední sbohem
Ahoj. Strašně se omlouvám že to tak dlouho trvalo ale po dlouhé dobe je to tady. Další díl Posledního sbohem. Tenhle je tak trochu nudný ale další už snad bude záživnější.
Mám na vás takovou prosbu. Neví někdo jak se přáteli blogy?Děkuji
A další otázka. Jakých párů chcete aby se povídka motala? Nebo spíš s kým mají postavy skončit. Jde tu hlavně o halvní trojúhelník a Caroline. Chtěli byste radši Stelenu,Delenu,Damethrine,Steherine,Steroline, Klaroline nebo nějaká jiný pár? Piště do komentářů.
Jinak se omlouvám za chyby a překlepy. Další díl zkusím napsat co nejdřív,možná o víkendu. V pátek přije inspiračka:)
Ta měsíční pauza se skoro nedala vydržet. Jinak komentujte,každý i sebemenší kmomentář potěší. Předem dík a přeji pěkné čtení:)


Elena zkoprněla. Pohledem vyhledala Katherine která střílela pohledem z jednoho Salvatoreho na druhého. Zřejmě se z nich snažila vymámit nějakou reakci. Ona sama byla v šoku. Po tolika měsících trápení s Klausem,po tom všem co jim provedl,přijede Katherine a ounámí jim že je tu možnost jak ho zničit. Elena nepochybovala o tom že je to pravda. Spolu se svou dvojnicí čekala na nějakou odevzu,jelikož ona sama nebyla schopna slova.
Damon už dál nemohl vykuleně a nevěřícně koukat,neměl to v povaze. A tak okamžitě zareagoval.
,,Myslíš si že ti to budem věřit? Po tom všem?´´jeho hlas byl až překvapivě klidný.
,,Nemáte na výběr. Pokud vím Klaus už zase začal řádit,takže se vám moje pomoc bude hodit,´´pronesla Katherine a upřeně se zadívala Damonovi do očí. Jeho výraz byl zmatený. Co Klaus provedl? Teda v poslední době. Hodil pohledem po Eleně. Její oči byly zality smutkem. Rozhodně se netvářila nechápavě.
Ani Stefan nebyl překvapený,pomalu přešel k velké pohodlné sedačce a sedl si. Lokty si opřel o kolena a obličej si opřel o ruce. Hlavou se mu míhaly myšlenky na Caroline a Tylera. Když se před týdnem Tyler dozvěděl že mu Klaus z pomsty zavraždil matku,sesypal se. A Caroline okamžitě přešla ze starání se o vyšinutýho upíra na hraně s rozparovačstvím,na starání se o svého citově zkrachoválýho vlčího přítele. Stefan to chápal ale moc se mu to nezamlouvalo. Potom co zjistil,že Elena chová,ať už jakékolli,city k jeho bratrovi se na Caroline celkem upnul. Zvykl si na její pozornost. A tak nějak mu vadilo pomyšlení že stejnou dávku pozornosti od ní dostává i Tyler.
Katherine se s úšklebkem podívala na Damona.Chudáčku Damone. Zase ti nic neřekli,co? Jak to, že tě vždycky vynechávají z důležitých rozhovorů a ty nejcenější informace si nechávají pro sebe? pomyslela si Katherine s ironií.
Damon to vycítil. Okamžitě se otočil na Elenu.
,,Co se stalo?!´´zeptal se naštvanýkm hlasem. Zase ho vyřadily z toho jejich ´´gangu´´ a nic mu neřekli. Jak typické.
Elena si připadala provinile. Uvědomila si,že tuto závažnou zprávu neřekla ani Jeremymu. Damonovi nemohla,nebral jí telefony,ale Jerymu volalo skoro každý den. Ani jí ani nikoho jiného nenapadlo,že se to týká i Jera,kúr když nyní na něj byl Klaus zaměřený víc než kdfy jindy. I jemu hrozilo nebezpečí a on musel vedět že Klaus už si přestal hrát na ´´hodnýho kluka´´.
,,Klaus zabil starostku Loockwoodovou,´´zdělila mu Elena a vyhledala pohled jeho očí.
,,Cože?! A proč si mi...,´´ Damon se zarazil. Jasně že mu nemohla zaviolat když jí nezvedal telefony,že? Téměř okamžitě se opravil.,,A proč si to neřekla Jeremymu?!´´ Tady už byl jeho vztek oprávněný. Jeremy nic netušil,tím si byl jist. Kdyby ano,tak důležitou věc by mu řekl.
Elena sklopila pohled do země.
,,Promiň,´´zašeptala.
Damon se opřel o zeď. Kdyby kouřil,už by měl cigaretu v ruce. Ale takhle se musel spokojit jen s tím,že až to tu dořeší,navštíví místní bar. Už teď se nemohl dočkat. Tolik šoků najednou bylo moc i na něj.
,,Takže město je teď bez starosty?´´zeptal se vysíleným hlasem. Byl unavený. Nejenom z cesty ale ze všeho. Už od té doby,co byl z Eleny upír,si vlastně ani nedopřál pořadný klid. A až na pár světlých událostí s Elenou,nezažil vlastně pocit naprostého štěstí. Toho štěstí,jaké mu bylo dopřáno když se mohl zakousnout do křehkého lidského krku a vysát z něj tu teplou tekutinu,která byla plná života. Doslova.
,,Zatím to převzala Elizabeth,´´odpoveděl Stefan nepřítomně. I jeho zaplavily vzpomínky na chuť krve a nepoddajná touha zabíjet.
,,Vylejvat srdíčka si můžete až to dořešíme. Teď byste mi mohly konečně věnovat trochu pozornosti,´´pronesla Katherine ironicky. Sdělila jim důležitou informaci a oni se zabývají svými vnitřními já. Neuvěřitelné.
,,Tak nám sděl svůj objev,Sherlocku,´´vybídl jí Damon.
Katherine se ušklíbla a odhalila jim svůj plán. Teda ne úplně celý,ale co byste chtěli od Katherine Piercové?

PS:Oblečení co mají Elena a Katherine na sobě:http://www.polyvore.com/cgi/set?id=69085544
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sayuri sayuri | E-mail | 10. července 2013 v 20:12 | Reagovat

Wau máš krásný web a povídka je pěkná :) a mě se hrozně líbí pár Steroline ♥

2 Věrka Věrka | E-mail | 8. února 2015 v 18:49 | Reagovat

Moc pěkná povídka.Já si moc přeju aby Stefan a Caroline byli spolu.Podle mě se k sobě hodí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama