Leden 2013

I love you,Damon

23. ledna 2013 v 16:52
Ahoj. Kdo viděl desátý díl čtvrté série a je nejen takový zažranec do TVD jako já ale je i Deleňák,tak musí prožívat celý týden zvláštní radost. A za všechno může tato scéna. Má nejoblíbenější. Dám sem nejen tu scénu ale i pár videí s ní, jednu fotku a božskou animaci:)
PS:Omlouvám se ale mám radši toto video bez titulků

Damon and Elena rozhovor 4x10

Upozornění

22. ledna 2013 v 16:44 My stuff
Ahoj,chtěla bych vám jen říct že nebudu přidávat další díly povídky,dokud tam nebude minimálně jeden komentář. Mě se totiž nezobrazuje kolik tu bylo lidí a nevím jak si pořídit počítadlo. Takže nevím jestli má cenu dál psát. Proto potřebuji vaše komentáře nebo aspoŇ hlasy v anketách. Díky.

Videa:Elena a Damon

20. ledna 2013 v 14:12
Ani jedno video není moje a vybrala jsem jen ty,co mi připadaly nejhezčí.
Damon and Elena
1.Feel So Close2.(4x06-4x07) You Found Me
3.Brother's Girl4.She Will Be Loved5.Give Me Love(Like Never Before)6.It Is Real


Naše vnitřní já

15. ledna 2013 v 18:15 Poslední sbohem
Ahoj. Strašně se omlouvám že to tak dlouho trvalo ale po dlouhé dobe je to tady. Další díl Posledního sbohem. Tenhle je tak trochu nudný ale další už snad bude záživnější.
Mám na vás takovou prosbu. Neví někdo jak se přáteli blogy?Děkuji
A další otázka. Jakých párů chcete aby se povídka motala? Nebo spíš s kým mají postavy skončit. Jde tu hlavně o halvní trojúhelník a Caroline. Chtěli byste radši Stelenu,Delenu,Damethrine,Steherine,Steroline, Klaroline nebo nějaká jiný pár? Piště do komentářů.
Jinak se omlouvám za chyby a překlepy. Další díl zkusím napsat co nejdřív,možná o víkendu. V pátek přije inspiračka:)
Ta měsíční pauza se skoro nedala vydržet. Jinak komentujte,každý i sebemenší kmomentář potěší. Předem dík a přeji pěkné čtení:)

Narozeniny-Nina

9. ledna 2013 v 15:54
Právě dnes je této hnědovlasé Bulharské herečce 24 let. A kdo je vlastně Nina Dobrev?
Nina se narodila v bulharské Sofii, ale přestěhovala se do Toronto, Ontario v Kanadě, ve věku dvou let.
Navštěvovala veřejnou školu JB Tyrell Sr a po té studovala na umělecké škole v Scarborough, po absolutoriu nastoupila na Ryerson University.
Její matka je umělec, zatímco její otec je počítačový specialista. Má jednoho staršího bratra Alexandra, který studuje, aby se stal inženýrem. Od velmi útlého věku, ukázala velké nadšení a talent pro umění-tanec, gymnastiku, divadlo, hudbu a výtvarné umění.
Nina miluje cestování a často navštívila Evropu i pro radost, stejně jako mezinárodní konkurencí představuje Kanady v estetické gymnastice. Má ráda volejbal, fotbal, plavání, horolezectví, jízdu na koni...
Modelování pracovních míst vedlo k reklamám, které se pak obrátily na filmové konkursy.
Krátce potom, měla rezervované role v celovečerních filmech, včetně Fugitive Pieces, Away from Her, Never Cry Werewolf, a televizním seriálu Degrassi: The Next Generation. Také byla ve filmu MTV s názvem The American Mall na CTV. Hraje také hlavní roli v dramatu CW The Vampire Diaries, kde hraje Elenu, člověka, která je chycena mezi dva upíří bratry.
A už více než rok chodí se svým hereckým kolegou Ianem Somerhalderem(Damon)

Nina pře několika lety

A Nina dnes(Porovnejte sami která fotka je lepší:))A Nina jako naše známá Elena Gilbert

A tady jako upírská mrcha Katherine Pierce-Katarina Petrova

Tímto bych jí chtěla popřát(i když pochybuji že se to k ní dostane) všechno nejlepší.11.díl

7. ledna 2013 v 16:51
Článek obsahuje spoilery. Mám tu popis k jedenáctému dílu čtvrté série. Další náležitosti dodám později. Tento díl se bude vysílat 24.1.2013

Videa

2. ledna 2013 v 18:25
Ahoj,tady vám dávám nějaký videa,co jsem vytvořila. Nejsou v moc dobrý kvalitě ale chtěla bych slyšet váš názor. Piště do komentů. Videí je pouze 5 a to jenom 3 jsou o TVD,další je s Faith z BTVS(sleduje to tu někdo?) a jedno je moje předělávka úžasné scény z Supernatural(sleduje někdo?).

Moje řeči

2. ledna 2013 v 18:03 My stuff
Ahoj:) Moc moc moc se omlouvám že nedodávám další kapitoly Posledního sbohem. Nějak mi došla inspirace kór na téma TVD. Zase jsem se začala více zajímat o BTVS(Buffy přemožitelka upírů) a v hlavě mám spíš povídky týkající se právě BTVS.
Takže vám radši už nebudu nic slibovat. Prostě až se tu objeví tak tu bude,logické že?:)
Děkuji za pochopení:)

Štastný Nový Rok:)

1. ledna 2013 v 12:44
Ahoj. Ctěla bych Vám popřát hodně štěstí,pohody a lásky. Hodně úspěchů ve škole nebo v práci a pro stejné nadšence jako já i další skvělé díly TVD. Taky bych Vám přála skvělé čtení na mém blogu,což je i přání pro mě:)
PS: Další kapitolu povídky čekejte až večer možná až zítra:)