Začátek

17. prosince 2012 v 18:12 |  Poslední sbohem
Ahoj.V hlavě se mi míchalo spoustu myšlenek a tak jsem to hodila na papír. Je to čerstvý nápad,nevím jakým směrem se to bude ubírat,o jakém páru nebo jestli s tím budu pokračovat.O tom posledním rozhodnete vy. Hlasujte v anketě a pište komentáře. Jediné co zatím vím o ději je,že se vyskytujeme týden po 9.dílu 4.série. Také vím že se nebudu v ději obracet na promo k desátému dílu.
Je to jedna z mých prvních povídek a chci na ni slyšet vaše názory. Beru chválu i kritiku,jen slušně prosím. Předem děkuji.Elena se s trhnutím probudila. Těžce oddechovala,vlasy měla zvlhlé potem. To byl ale šílený sen,pomyslela si pořád ještě vykolejeně. Posadila se aby dopřála svému mozku se vzpamatovat. Ale hned poté co očima přejela svůj potemnělý pokoj vylekaně vykřikla.
,,Na to že jsi upír,je snaha vzbudit tě naprosto marná´´ Hlas osoby sedící u Elenina stolu byl posměšný. Elena netušila čemu se osoba ,nepochybně ženského pohlaví, vysmívá ale upřímně řečeno jí to nezajímalo. Jediné co se jí honilo hlavou byla jen jedna otázka. Co tady sakra dělá?!!
,,Taky tě ráda vidím.´´
,,Katherine.´´Elena její jméno pronesla se strachem. Věděla že nyní už by se jí silou vyrovnala ale Katherine jí i tak děsila .
,,Co tu chceš?´´
,,Doufala jsem,že tě moje přítomnost potěší.V těžkých chvílích našeho života potřebujeme oporu.´´
Elena se ušklíbla.To tak.Katherine nemohla vědět absolutně nic o jejích těžkých chvílích.Navíc Elena teď žádné těžké chvíle neprožívá. Až na to,že se jí její bratr snažil zabít. A Stefan jí úspěšně ignoruje. Mezi ní a Caroline to skřípe. Klaus je už zase veklmi nebezpěčný. Ale to není nic nového. Hayle škodí kde může. April ví o jejich tajemství a nehodlá se o tom snimy bavit. A aby nezapoměla je tu to pouto mezí ní a Damonem.
Elena ucítila slzy deroucí se jí do očí. Už to bude týden co jí dal Damon svobodu. Už týden je s Jeremym na chatě Eleniných rodičů. Nezvedá jí telefony,nereaguje na SMSky.
Zavrtěla hlavou. Snažila se tím vytřást tyto myšlenky z hlavy. Na ty bude mít čas jindy. Nyní je tu reálnější hrozba. V ložnici má velmi nebezpečnou pětsetletou upírku,která by jí mohla kdykoliv ve všem zastoupit. Doslova. Katherine si Eleninu image trénovala tak dlouho,že už i jejím nejbližším by trvalo nejmíň tři dny,než by jim došlo že není Elena. Vlastně jí nic nebrání v tom aby Elenu hned teď prošpikovala dřevěným kolíkem. a nebo aby jí utrhla hlavu. Navíc v celém domě byla jen Elena sama,Matt se poté,co Jeremy zůstal na chatě,znovu odstěhoval. Ideální podmínky pro vraždu. Až nato že ona už mrtvá je.
Katherine se zvedla ze židle. Pomalými kroky došla ke dvěřím z Elenina pokoje. ,,Cesta sem byla jen o něco málo méně vyčerpávající než tvoje buzení. Každopádně jsem hrozně unavená. A tady to bude mnohem zajímavější než v lecjakém hotelu. Navíc jsem si stačila povšimnout že jsi tu úplně sama. Volných pokojů máš na rozdávání. Šťastná hvězda Eleny Gilbertové pohasla. A ubohá čerstvá nevinná upírka se bude muset spokojit jen s ďábelskou zlou a ostřílenou upírkou. ´´ S tímto vyčerpávajícím monologem vyšla ze dveří,hledající pokoj ve kterém by se mohla ubytovat.
Elena zoufale spadla hlavou zpět na polštář. Pohledem vyhledala budík na stole. 2:00 v noci. Skvělě! Jakoby nestačilo že tu dnes se mnou přespí bláznivá upírka,která by mohla hrát mé dvojče. Ale ještě ke všemu už nenusnu.
Elena vstala a namířilan si to rovnou do sprchy. Věděla že dnes už se Katherine nezbaví. Nezbývalo jí proto nic jiného než se vysprchovat a poté jít vyzvídat. Chtě nechtě se musela dozvědět co tu upírka zas dělá. Hned poté zavolá do rezidence Salvatorů a poinformuje Stefana. Zeptá se ho co má dělat a pak varuje i ostatní své přátelé aby se měly na pozoru. Následně zavolá Damonovi nebo Jeremymu. V nejhorším případě mu to sama dojede říct. Tak důležitou zprávu musí vědět. A ona ho musí vidět.
Jo. Přesně tak to bude.Nezapomeň dodat že hned nato si skočíte do náruče. Skvělý plán Eleno Gilbertová.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kristie. Kristie. | 19. prosince 2012 v 0:08 | Reagovat

Moc hezký. :)

2 terulka terulka | 21. prosince 2012 v 15:59 | Reagovat

Krásný :) budeš teda pokračovat jestli jo kdy bude další? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama