Problém

22. prosince 2012 v 12:09 |  Poslední sbohem
Ahoj. Tady je další díl znovu by mě potěšily vaše komentáře. Předem děkuji.
A ted' už druhá kapitola. Později dodám informace. Omlouvám se za případné chyby:)


Damon stál u velkého špalku se sekerou v ruce. Okolo něj se válelo spoustu polen ale on nepřestával vytvářet další. Uklidňovalo ho to. Ostatně jako všechna práce. Při ní se soustředil jen na tu činnost a neměl čas myslet na nic jiného. Což tento týden velmi potřeboval. Byl rád že je tu s ním Jeremy. Aspoň měl pořád co dělat. A i když si to Damon nerad přiznával,nešlo jen o naučení Jeremyho pořádně zabijet upíry. Sám by se asi zbláznil. Přestože ani on ani Jeremy moc nemluvili,bylo to pořád lepší než kdyby tuz Damon nikoho neměl.
Na zem spadly další polena. Už už chtěl rozseknout další špalek,když se ozval Jeremyho hlas.
,,Že tě to po ránu baví.´´
,,Baví. Dík za optání.´´
Jeremy se ušklíbl. Skvělý! Už zase má náladu pod psa. A to neví ještě to o Eleně. Prolétlo Jeremymu hlavou když se Damonovi připlížil.
,,Volala mi Elena. Prý jí zase nezvedáš telefony.´´
Damon ztuhl když uslyšel její jméno. Byl si vědom toho co mu Jeremy vyčital. Jen co se s Elenou rozloučil zavřel se s flaškou do ložnice, kterou už považoval za svou. Nevylezl ještě víc jak den,než ho popadl hlad. Jen co vypil všechny balíčkys krví co s Elenou přivezli, musel sjet do nejbližší nemocnice pro další. díky tomu zjistil,že nějaká činnost mu mozek zaměstnává lépe než alhokol. a ještě k tomu bez kocoviny.
Elena se s ním snažila spojit ale on její telefony úspěšně ignoroval. Ale dalo mu to hodně práce. Kdykoli se jen na displeji objevilo její jméno měl sto chutí to zvednou a okamžitě odvolat vše co řekl. Přemlouval by jí tak dlouho až by se objevila na chatě a už neodjela. Jenže to nemohl. dluží to jí,Stefanovi a vlastně i sobě. Proto jí všechny telefony ignoroval. Došlo to i tak daleko že mazal bez přečtení všechny její SMSky.
,,Co se stalo?´´ zeptal se Damon Jeremyho v napjatém očekávání.
,,Než ti to řeknu mám dvě podmínky.´´
,,Kdybych nechtěl vědět co se stalo s tvojí sestrou,už bys ležel na zemi.´´
,,Jasně,jasně. nezapomínej že to už si zkusil ve středu. Nemusím ti připomínat jak to skončilo.´´
Damon se naježil. Jasně že si na to vzpomíná. Bylo to sotva den po tom co zjistil že mu práce pomáhá na všechno alepoň částečně zapomenout. Dělal další třísky,když se tenhle pubertální skrček rozhodl hrát si na terapeuta. Vybral si však špatnou osobu. Jen co Damonovi začal nadávat,že neměl Elenu takhle poslat domů už ležel na zemi. Jenže už nebyl ten bezmocný věčně zhulený mladší bratr své sestry,kterého musí věčně někdo ochraňovat. Za chvíli už ležel na zemi i Damon. A tak to pokračovalo ještě dlouhou hodinu. nakonec se shodli na remíze a uzaveli dočasný mír. A Jeremy se chystal toho využít.
,,Takže za prvé,slib mi že ji už nadále nebudeš ignorovat její hovory. Neříkám aby si jí vyznával lásku nebo něco podobného ale nehodlám vám dělat vrbu.´´
Damon se zamračil. Nechtělo se mu na to přostoupit. Věděl že kdyby jen uslyšel její hlas neudržel by se a donutil by jí aby se k němu vrátila. Ale taky věděl že Jeremy má pravdu. Takhle to dál nejde.
,,Tak fajn. Máš to mít. Teď prozraď tu druhou podmínku.´´
,,Zahoď tu sekeru co máš v ruce.Nechci zemřít na náhodné posekání sekerou. Nanejvýš by mě uráželo že upír jako tzy by mě zabil pouhou náhodou.´´
,,Jeremy co se děje?´´
Damon byl vytočen na nejvyšší míru. Začínalo to být vážné. A ten skřet ještě ookmolkuje. Jeremy se na něj rozhodně podíval aby bylo jasné že dokud to nesplní,nic se nedozví. Damon odložil sekeru a poctil Jeremyho vražedným pohledem.
,,Tak to vyklop Gilberte.´´
Jeremy si odkašlal. Odstoupil od Damona tak aby nebyl an dosah jeho ruky. Přece jenom jistota je jistota. Už teď byl rád že donutil upíra vzdát se sekery.
,,Katherine je u Eleny doma a nehodlá se hnout z pokoje pro hosty.´´
Jeremy to na něj vychrlil jedním dechem. Nechtěl to zbytečně prodlužovat.
,,COŽE?!´´
Damon byl šokovaný. nemohl tomu věřit. Přestože Katherine byla schopná všeho,že? Začal panikařit. Okamžitě se rozeběhl do chaty aby mohl Jeremymu sebrat kolíky a jet si to stou mrchou vyřídit. Teď nebo nikdy. Už necouvne.
,,Damone! Počkej! Kam zas deš?´´
Jeremy se nechápavě rozeběhl do domu za Damonem. Našel ho ve svém pokji jak se mu přehrabuje ve věcech. Když našel to co hledal,namířil si to z pokoje ven. Jeremy mu však zastoupil cestu. Nehodlal tohohle napůl šíleného impulzivního ,teď navíc pěkně nasranýho vyjít bez vysvětlení mezi lidi.
,,Nemůžeš tam jen takl vejít as zabodnout jí. Navíc mám strach jestli si je v tom vzteku nespleteš.´´
,,Elenu snad ještě poznám´´
Damon byl jako smyslů zbavený a nechtěl uznat Jeremyho názory.
,,Jenom se uklidni,pak tam vyrazíme spolu. Jasný?´´
Damon na něj nenávistně pohlédl. Ale věděl že se musí uklidnit,protže tu vážně byla reálná možnost, že by mohl ublížit i Eleně.
,,Jsem kidnej,fajn? Ale ty nikam nepůjdeš.´´
,, Proč? Damone to je blbost,Elena je moje sestra takže je jasný že jí jen taik nenechám na pospas karherine.´´
,,Chci tě jen upozornit že já nejsem ten jedinej kdo by mohl eleně v návalu adrenalinu ublížit. Nejenom jí. Já o živt zatím ještě přijít nechci a katherine si chci zabít sám.´´
Zatímco se dohadovali,pomalu sestupovali do vstupní místnosti. Naknec se nějak dohodli. Damon pojede sám a Jeremy zůstane tady na chatě. Ale bude na přijmu a kdykoli by se něco zvrtne(Jeremy tušil že to nebude trvat dlouho) Damon mu zavolá a Jeremy přijede za nimi i s celmý arzenálém svých i Rickových zbraní. Damon Jeremymui přikázal ať zavolá co nejdřív Stefanovi a informuje ho. Pak nasedl do auta,sešlápl plyn a vyrazil do Mystic Falls. V krvi se mu mísily nenávist,adrenalin,chuť zabít a obrovský starch o Elenu. Celou cestu přemýšlel co z toho převládá.
Když dojel ke Gilbertovic domu a naplno si uvědomil že je tam Elena s Katherine sama,okamžitě to poznal.
Ano Damone. Rozhodně převládá strach o Elenu. A to si si naivně myslel že ses toho už zbavil. Stačí se jen přiblížit k místu kde třeba jen na chvíli byla a už v tom zase plaveš. Jsi vážně stupidní Salvatore.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terulka terulka | 22. prosince 2012 v 12:41 | Reagovat

Dokonalý!:) Delena♥ kdy bude další? :)ú

2 michelle018 michelle018 | 22. prosince 2012 v 12:47 | Reagovat

[1]: Ahoj,jsem ráda že se ti to líbí aspoň někdo to čte:) Další díly se budu snažit zveřejnit každé úterý a pátek(nebo v sobotu,podle toho jak mi to vyjde)

3 kaťul kaťul | 22. prosince 2012 v 13:33 | Reagovat

Je to skvělý :) těším se na další..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama