Možné řešení

27. prosince 2012 v 12:04 |  Poslední sbohem
Ahoj. Tak tady je další kapitola,snad se bude líbit. Dávám jí už dnes,odjíždím totiž k tetě a počítač nechávám doma. Další kapitola bude určitě v úterý. Chci se vám omluvit za případné chyby či překlepy.
Pište komentáře,prosím. Každý,jen sebeměnší potěší .Aspoň se dozvím jestli se to někomu vůbec líbí, Předem děkuji.
Pěkné počtění:) A krásný víkend


Katherin seděla v Gilbertovic obýváku, pohodlně usazená na velké pohovce. Vedle ní seděla Elena s naštvaným výrazem. Nervózně pohupovala nohou. Jeremy jí už před půl hodinou psal že Damon je už na cestě a že psal i Stefanovi. Ale zatím tu nebyl ani jeden Salvatore. Bylo devět ráno ale Elena měla pocit že to se svu dvojnicí už déle nevydrží. Byly sice jenm dvě ale Elena si připadala jako by byla zase v domě plném lidí. Vlastně to byla trochu úleva že tu není sama. Nahlas by to samozřejmě nepřiznala.
Náhle se otevřely dveře. Elena se rychlostí blesku vymrštila do vzduchu. Hned co spatřila mužskou rozložitou postavu,její mysl se ihned uklidnila. Už si zase připadala jako stará Elena. Až na to že se změnily její city k Salvatorům. Skočila Damonovi do náruče aniž by zaváhala. Tak m oc se jí stýskalo. Připadala si jako princezna z těch pohádek o kterých jí vyprávěla maminka před spaním. A Damon hrál roli prince,což bylo,jak si později uvědomila, absolutně absurdní.
Damon překvapeně ztuhl když ucítil na sobě Elenino tělo,které sálalo teplem. Její vůně co mu vnikala do chřípí mu připoměla všechny chvíle s ní. Teď si tím byl naprosto jistý. Ten týden nic nezměnil,stále by udělal cokoli co by mu přikázala jen pro jeí pohled. Cos čekal. Už než si vešel do těhle dveřích si věděl do čeho deš. Tak se snaž! Problesklo mu hlavou. Jako smyslů zbavený jí položil jednu ruku na záda a na druhu si natáčel pramínky jejích vlasů. Elena se k němu přitiskla jak nejvíce to šlo aby si mohla dokonale vychutnat tenhle okamžik. Tušila že nebudu trvat dlouho.
Její tušení bylo správné.
,,A mě neobejmeš?´´
Katherinin škodolibý hlas je oba vytrhl z euforíe. Damon Elenu pustil. Nyní v něm vřela nenávist. Ocitl se před Katherin tak rychle,že to nepostřehla ani jedna z dívek. Chytl jí pod krkem a natlačil na zeď. Z bundy vytáhl kolík a snažil se jí ho zaboodnouit přímo do srdce. Katherin se však nenechala zahambit. Popadla jeho ruku s kolíkem a držela si ji dostatečně daleko od srdce. Otevřely se dveře. Uvnitř domu se ocitl další Salvatore.
,,No výborně.´´ ušklíbla se Katherine. Využila Damonovi nepozornosti a silou ho praštila do ruky. Damon zavrčel ale kolík v ruce už udržet nestačil. Hned nato ho Katherine od sebe odstrčila takovou silou že narazil do zdi.
Stefan se až potěšeně díval jak jeho bratr končí na zemi. aspoň to nemusel dělat sám. Svého bratra ani Elenu už týden neviděl. A ani nechtěl. Byl na hranici rozparovačství a on věděl že kdyby mnu Caroline dovolila jít za Elenou udělal by něco c by si pak vyčítal. Nemohl si pomoct. Byl jako rozdvojená osobnost. Jedna půlka Elenu stále milovala a byla ráda za svého bratra ale ta druhá je oba nenáviděla za to co mu provedli. A on netušil co převládá. Skvělý Stefane.To už si rovnou můžeš říkat Jekkyl a Hyde.
Katherine se postavila doprostřed obýváku a čekala až se Damon sebere ze země. Když znovu stál na nohou,nezapomněl si jí nenávistně přeměřit. Na další útok se ale nechystal. Nebyl tupec. Nebo asdpoň ne takový aby vystavoval svůj vlastní život jen pro pomstu. Samozřejmě že jeho plánem bylo Katherine zabít ale na poprvé to nevyšlo,ciož ani nečekal,a na podruhé čekal podporu svého bratra. Ten však jenom stál na tomk samém místě a na tváři měl nepatrný úsměv. Nebyl pochyby že od upíří barbie ví už všechno con se mezí jím a Elenou odehrálo. A to nevěstilo nic dobrého. Postavil se před Elenu aby jí mohl chránit od útoku z jakékoli starny.
To už se Stefan vzpamatoval a na chvíli v něm převládla ta strana miluji Elenu. Nenávistně si přeměřil Katherine a z bundy si taky vytáhl kolík,který nosil pro jistotu všude sebou. Přece jenom Mystic Falls nebylo nebezpečné město jen pro lidi. Byl připraven zaútočit i zabít.
Katherine udělala dva kroky dozadu. Nebyla připravená se rvát. Natož se dvěma nasranými upíry. Jednoho zvládla ale dva už byli problém natož kydby se k nim připojila Elena. A o tom Katherine nepochybovala. Ale ona pro jednou přijela do města s čistě dobrými záměry. Teda skoro.
,,Tak fajn,než na mě uspořádáte atentát potřebuji vám něco říct. každý trestanec má právo na obhajobu,ne?´´
,,Ty těžko mrcho. Máš se už dávno smažit v pekle.´´ procedil damon mezi zuby a zaťal pěsti. Byl připraven po ní kdykoli skočit a vrazit jí kolík do srdce. Kór teď kydž viděl je to je i Stefanův plán. Elena neměla v plánu jim v tom bránit ale přece jenom Katherine na ní celých těch 8 hodin nezaútočila. Takže si asi zasloužila pár minutr na obhajobu. ale opravdu jen pár minut.
,,Ať mluví.´´ poprosila Damona. ten se k ní okamžitě otočil s nechápavým výrazem.
,,Zbláznila si se?!´´
,,Prosím´´
Elena věděla že má vyhráno. Jestli Katherine ví něco důležitého má právo jim to říct. A hned nato jí přece mlůžou zabít ne?
Stefan se prudce nadechl. Vystopoval pohled svého bratra. Elena měla možná pravdu. Co když jim katherine pro jednou řekne něco opravdu důležitého? Damon nevypadal moc nadšeně a neustála pohledem přejížděl Elenu,Katherine i Stefana. Ty dvě na něj dělali psí kukuče a ve Stefanových očích byla otázka ale i odhodlání.
,,Tak fajn ale mluv rychle. A k věci´´ rozhodl Damon naštvaným hlasem. Byl naštvaný hlavně na sebe. Takhle lehce podlehnout. Vážne za ten rok v Mystic Falls změkl.
Katherine se usmála. Doopravdy usmála,žádný škleb. Kdyby se totiž Damon rozhodl jinak možná by už byla mrtvá. Znovu. Takže žádné otálení a vykrucování nepřipadalo v úvahu. Jela sem aby jim to řekla a tak jim to teda řekne.
,,Znám osobu,která by mohla Klause zničit. Už navždy.´´
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terulka terulka | 27. prosince 2012 v 12:22 | Reagovat

Je to super miluju Delenu ♥ a Stefana jako rozparovače.. :D těším se na další :)

2 kaťul kaťul | 28. prosince 2012 v 12:54 | Reagovat

Úžasný :) taky mám ráda Stefa jako rozparovače a Delenu♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama